Myanmar

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Myanmar

Nemovitost na prodej v Myanmaru

Myanmar, dříve známý jako Barma, je jihovýchodní Asie s více než 100 etnickými skupinami hraničícími s Indií, Bangladéšem, Čínou, Laosem a Thajskem. Yangon je největší město v zemi, domov pro rušné trhy, četné parky a jezera. Zde je vysoká zlatá pagoda Shwedagon, ve které jsou umístěny buddhistické relikvie ze 6. století.

Naypyidaw je hlavní město Barmy.

Během ekonomického rozmachu v Myanmaru vedly hospodářské a politické reformy prezidenta Myanmaru Theina Seina ke zrušení většiny západních ekonomických sankcí. Na potenciál země se uvolnil divoký optimismus. Obchodní čtvrť Yangon, věž Sakura, žádala a získávala nájemné na úrovni těch na Manhattanu, trh nemovitostí na prodej v Myanmaru vzlétl

Drastický pokles průměrného nájemného v úřadech Yangonu, který se za poslední dva roky rovnal asi 25% - 30%, lze připsat řadě faktorů, ne všechny lze přičíst represi armády proti Rohingyským muslimům Srpen-září minulého roku, díky kterému se Myanmar znovu stal součástí svého postavení mezinárodního okraje.

Nyní ceny nemovitostí na prodej v Myanmaru klesly o 35%.

Velká část realitního boomu v období 2011–2014 byla založena na předpovědích masivního přílivu přímých zahraničních investic a zahraničních investic, schopných platit velké nájmy kanceláří a bytů.

Mapa, vývoj cen a statistiky
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB